O NAS

Kiedy w 2019r. zastanawiałyśmy się nad nazwą agencji, szukałyśmy określeń wskazujących na perfekcyjny duet - artysta i aktor. Tak powstali ZGRANI, agencja aktorska i artystyczna, w której stawiamy na relacje.

Nasza miłość do sztuki prowadzi do odkrywania i kształtowania talentów. Dbamy o dobro zarówno naszych artystów, jak i partnerów biznesowych.

reprezentujemy doświadczonych aktorów

Jesteśmy dumni z reprezentacji zawodowych artystów, którzy wnoszą do sztuki swoje unikalne umiejętności i bogate doświadczenie. Naszym celem jest otwieranie przed nimi nowych, ekscytujących możliwości.

Nasi aktorzy
wspieramy młode talenty

Z pasją wspomagamy dzieci i młodzież, w tym utalentowane aktorki i aktorów dziecięcych. Wspieramy ich rozwój artystyczny, dbając o ich komfort oraz bezpieczeństwo na planie.

młode talenty
promujemy modeli i modelki

Współpracujemy z markami i projektami reklamowymi, zapewniając naszym modelom szanse na angaż w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych.

modelki i modele
reprezentujemy i zrzeszamy twórców filmowych

Dążymy do budowania mostów pomiędzy utalentowanymi twórcami a projektami filmowymi. Rekomendujemy, motywujemy, wspieramy!

Twój sukces, to nasz sukces.

Zgraj się z nami! ⭐

produkcje z udziałem naszych aktorów

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji, wejdź:

zaufali nam
Syrrealent logo
opinie

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją pod czas realizacji spotu wizerunkowego dla jednego z naszych klientów.

Na pewno wrócę do Zgranych. Mogę śmiało polecić.

Marketing Xo Media

Świetna agencja :) moim zdaniem najlepsza we Wrocławiu.

Zrealizowaliśmy wspólnie 5 dużych projektów jako Flying Carpet Studio. Współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze :)

P. Marcjasz

Agencja na medal. Z mega podejściem do dzieci.

Córka zachwycona po nagraniu reklamy. Super kontakt, chętnie ze wszystkim pomogą. Polecam współpracę ze ZGRANI 👍

M. Pukas

Sympatyczni ludzie, ciekawe projekty.

Świetnie zorganizowany wyjazd na plan zdjęciowy zagraniczny. Bardzo dobre warsztaty aktorskie z profesjonalistą. Polecam!

R. Mechowska

Sympatyczni ludzie, ciekawe projekty.

Świetnie zorganizowany wyjazd na plan zdjęciowy zagraniczny. Bardzo dobre warsztaty aktorskie z profesjonalistą. Polecam!

K. Wawrzyczek

To i ja się podzielę opinią, bo moja żona i córka były na zapisie do w wyżej wymienionej agencji i wróciły bardzo zadowolone.

Było miło i sympatycznie ;) pozdrawiam

K. Kazimierz

Bardzo życzliwe i przede wszystkim profesjonalne podejście do aktora, świetny kontakt zarówno przed jak i po wykonanym projekcie.

Umowa podpisana bez przypominania się, bez komplikacji, a wszystko w przyjemnej atmosferze.

A. Grzymała

Serdecznie polecam współpracę z agencją Zgrani!

Miałam przyjemność pracować z nimi przy produkcji dwóch seriali, i zawsze byłam bardzo zadowolona z efektów współpracy - świetnie przygotowane propozycje obsady, znakomity kontakt z agencją, pomysłowość i energia. Dziewczyny wiedzą co robią :)

M. Kowalska

Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy jeszcze się zastanawiają. Paula, zarówno jak jej projekty, jest osobą ambitną i nietuzinkową.

Energia jaka od niej bije napawa chęcią do działania i podejmowania coraz to nowszych wyzwań. Czuć, że dba o Ciebie i Twoje interesy, nie wysyła Cię tylko gdzieś po to byś czuł, że „coś się dzieje”. Moim zdaniem jest to agencja i osoba z która WARTO SIĘ ZGRAĆ!

N. Dudar

Zgrani? Cudowna Agencja, wspaniała, ciepła, profesjonalna p. Paula, która ma głowę pełną pomysłów. Warsztaty bardzo ciekawe, prowadzone bezstresowo, pozwoliły sprobować swoich sił w różnych sytuacjach.

Istotne jest to, że aktorzy, epizodyści i statyści traktowani są przez p. Paulę z sympatią, z empatią i widać, że na znalezieniu odpowiedniej roli zależy obu stronom. Jestem BARDZO zadowolona z tego, że mogłam się ZGRAĆ z bazą tej właśnie Agencji. Życzę p. Pauli wielu sukcesów, choć już ma ich niemało na swoim koncie. :)

B. Iwanowska

Polecam ! Paulę znam blisko 3 lata i cenię za profesjonalizm, wdzięk, niespożyte pokłady energii, chęć tworzenia nowego, pełen profesjonalizm, UCZCIWOŚĆ i indywidualne podejście.

Polecam wszystkim. Najpiękniejsze wspomnienia z planów mam dzięki agencji ZGRANI

Ł. Opala

Świetna agencja :)

Dzięki niej dostałem stałą rolę i brałem udział w wielu fantastycznych projektach. Dla mnie BOMBA!!!

D. Wasilewski