top of page
vintage Film

Warsztaty

Aktorskie

Zdobądź z nami przepustkę do świata gwiazd i błysków fleszy, by nauczyć się sztuki aktorskiej od podszewki! W naszym studio realizujemy cykl warsztatów aktorskich wraz ze wspaniałym Piotrem Misztelą. Udział w cyklu szkoleń to nie tylko okazja zdobycia zdolności aktorskich, ale również możliwość poznania ciekawych, wartościowych osób, a także interesująca sposobność, by rozwijać umiejętności interpersonalne takie jak pewność siebie, dykcja czy też bycie przekonującym. W ramach potwierdzenia zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej otrzymasz od nas certyfikat! Rozwijaj się z agencją aktorską Zgrani!

Aktorzy Czytanie Script
warsztatowy Piotr Misztela2.jpg

Zostań

Aktorem!

Warsztaty odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w studio bądź online, w zależności od sytuacji epidemiologicznej oraz preferencji partycypujących. Warsztaty online realizujemy w oparciu o sprawdzoną platformę Zoom oraz zgodnie ze skutecznym programem nauki zdalnej. Każdy uczestnik ma możliwość otrzymania certyfikatu po odbyciu 20 godzin warsztatów, który potwierdzi nabyte umiejętności

Film Clapboard

Piotr

Misztela

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu, Policealnej Szkoły Aktorskiej Lart Studio w Krakowie i South Baltic Academy of Independent Theater (międzynarodowego 3-letniego projektu teatralnego).

Od roku 2013 pracuje jako aktor, zarówno w teatrach w Polsce, jak i w Norwegii. Aktualnie występuje na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu. Ponadto współtworzy teatr niezależny Strefa Otwarta, w którym nie tylko gra, ale również reżyseruje.

Jest autorem kilku spektakli wielokrotnie nagradzanych na różnego rodzaju festiwalach teatralnych.

Piotrek Misztela.jpg

Prowadzi też liczne grupy teatralne. Nieustannie się rozwija, biorąc udział w wielu kursach i warsztatach w Polsce i zagranicą, m.in. warsztaty organizowane przez Nordic Stage Fight Society (walka wręcz, rapier, miecz, zajęcia aktorskie), warsztaty z zakresu teatru NO z japońskim aktorem Masato Matsuura, warsztaty mistrzowskie z aktorką Beatą Fudalej oraz aktorem Janem Peszkiem.

białe Sukienki
Don Kichot Wydajność

Zdobądź

umiejętności

Nauczymy Ciebie autoprezentacji (na potrzeby castingów), pokażemy ćwiczenia dykcyjne, oddechowe oraz jak poprawnie gestykulować.

Opanujesz wyrażanie emocji / prawdy przed kamerą lub na scenie. Pokażemy zasady w aktorstwie: zarówno teatralnym, jak i tym przed kamerą oraz przeprowadzimy ćwiczenia z metod aktorskich Stanisławskiego.

Stawiamy na praktykę przeplataną teorią, masę uśmiechu i dobrej energii. Warsztat będzie przydatny dla osób rozpoczynających przygodę z teatrem lub filmem oraz zaawansowanych, chcących wciąż polepszać swoje umiejętności.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam kontakt do siebie, a my odezwiemy się już wkrótce!

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia! Jesteśmy w kontakcie

* Wysyłając wiadomość, tj wciskając przycisk ''Wyślij'' powyżej,  wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości wprowadzenia w nich zmian oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Zgrani Sp. Z O. O. z siedzibą przy ul. Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 Wrocław.

bottom of page