Warsztaty aktorskie

Udział w cyklu szkoleń to nie tylko okazja zdobycia zdolności aktorskich, ale również możliwość poznania ciekawych, wartościowych osób, a także interesująca sposobność, by rozwijać umiejętności interpersonalne takie jak pewność siebie, dykcja czy praktyczne wskazówki do pracy przed kamerą.

Warsztaty aktorskie organizujemy cyklicznie raz w miesiącu - wydarzenia ze szczegółami poszczególnych edycji znajdziesz na naszym Facebooku.

Każdy uczestnik ma możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności po uczestnictwie w 20 godzinach zajęć.

warsztaty dla dorosłych
Piotr Misztela

Od roku 2013 pracuje jako aktor, zarówno w teatrach w Polsce, jak i w Norwegii. Aktualnie występuje na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu. Ponadto współtworzy teatr niezależny Strefa Otwarta, w którym nie tylko gra, ale również reżyseruje.

Jest autorem kilku spektakli wielokrotnie nagradzanych na różnego rodzaju festiwalach teatralnych. Prowadzi też liczne grupy teatralne. Nieustannie się rozwija, biorąc udział w wielu kursach i warsztatach w Polsce i zagranicą, m.in. warsztaty organizowane przez Nordic Stage Fight Society (walka wręcz, rapier, miecz, zajęcia aktorskie), warsztaty z zakresu teatru NO z japońskim aktorem Masato Matsuura, warsztaty mistrzowskie z aktorką Beatą Fudalej oraz aktorem Janem Peszkiem.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu, Policealnej Szkoły Aktorskiej Lart Studio w Krakowie i South Baltic Academy of Independent Theatre (międzynarodowego 3-letniego projektu teatralnego).

warsztaty dla dzieci i młodzieży
Sara Szukalska

Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu na kierunku Reżyseria Teatru dla dzieci i młodzieży oraz studium aktorskiego na kierunku wokalno- aktorskim.

Instruktorka, filolożka języka polskiego i aktorka. Od lat prowadzi warsztaty teatralne w Polsce i zagranicą.

Związana z Ach Teatrem, Teatrem Oda, Teatrem Muzycznym Forte i Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Zagrała w ponad 500 spektaklach.